U20

Alžbetin Dvor

Slnečne orientovaný štvorizbový rodinný dom typu bungalov o rozlohe 108m2 na 6 árovom pozemku. Dom má výbornú dispozíciu. Cez priestrannú vstupnú halu sa dostanete do obytnej časti domu. V dome sa nachádza samostatná toaleta a jedna veľká kúpeľňa s miestom na vaňu, sprchový kút, dvojumývadlo a toaletu.

V hlavnej časti domu ktorej súčasťou je aj kuchyňa sa nachádza vysoký priznaný strop, ktorý dotvára vzhľad miestnosti. Vedľa kuchyne nájdete praktickú miestnosť na uskladňovanie potravín (špajzu). Hlavná miestnosť je výnimočná svojou veľkosťou a dvomi francúzskymi oknami s východom na terasu.

Dispozičné riešenie spálne ocenia mnohí. Spálňa tak ako aj hlavná miestnosť je orientovaná na juh. Nachádza sa tu dostatok miesta pre vstavanú skriňu a veľké francúzske okno s možnosťou východu na terasu.

V dome sa nachádzajú ďalšie dve priestranné izby s veľkými oknami orientované na sever. Pred domom sa nachádza parkovisko pre tri autá.

Stavby sú inšpirované modernými trendmi po vizuálnej i technickej stránke s dôrazom na kvalitu, praktickosť a energetickú úsporu kategórie „A“. Táto kombinácia zaručene uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Samozrejmosťou je možnosť dokončenia vstave „štandard“ presne podľa želaní klienta.

Scroll to Top