Financovanie

– S financovaním Vám pomôžeme.

Porovnáme všetky ponuky pod jednou strechou úplne ZADARMO. Na jednom mieste porovnáme pre klienta ponuky zo všetkých hypotekárnych bánk na Slovensku, čím mu garantujeme najvýhodnejšiu hypotéku a najlepšie podmienky pri financovaní kúpy. 
O výbere banky rozhoduje spolu s Vami nezávislý finančný sprostredkovateľ Prosight Slovensko a.s., ktorý Vám predloží spracovanú ponuku najvýhodnejších modelov financovania. Zbavíme Vás starostí a administratívy. 
 
Na jednom mieste bez zdĺhavého a zbytočného navštevovania jednotlivých bánk si dokážete pre seba vybaviť tú najvýhodnejšiu hypotéku, a priama spolupráca s developerom NUTUM šetrí čas. 
Vybavíme a vyriešime za Vás všetky potrebné náležitosti týkajúce sa úveru. Ušetríte tak množstvo cenného času i energie. 
Máte garanciu najnižších úrokových sadzieb, ktoré sú momentálne na trhu. Ušetríme Vám vstupné náklady spojené s vybavením najvýhodnejšej hypotéky (poplatky za schválenie hypotéky a pod).
Servis v podobe kompletného vybavenia všetkých potrebných náležitostí a dokumentov k financovaniu kupovanej nehnuteľnosti.
Hypotekárny servis Vám poskytujeme zdarma po celú dobu splácania úveru. Neočakávané problémy vyriešime za Vás.
 
Dávid Krajcár 
www.Prosight.sk 
  1. Po tom, ako ste si vybrali Váš domov snov podpíšeme rezervačnú zmluvu a zaplatíte
    rezervačný poplatok.
  2. Zvyšnú časť kúpnej ceny zaplatíte po kolaudácii, pred odovzdaním hotovej nehnuteľnosti.

V prípade, že Vám náš hypo-maklér nevybaví hypotéku alebo úver, vrátime Vám plnú výšku vašej zálohy naspäť!

SPACIOUS PARKING

1 of 5

ECO-FRIENDLY AMENITIES

2 of 5

CENTRAL LOCATION

3 of 5

SMART HOME FEATURES

4 of 5

SPORTING FACILITIES

5 of 5
Scroll to Top