NUTUM

Land development | Realizácia stavieb

Sme slovenská developerská spoločnosť, ktorá sa zameriava na predaj pozemkov s kompletnými inžinierskymi sieťami, infraštruktúrou a na výstavbu rodinných domov. Máme dlhoročné skúsenosti s realizáciou, plánovaním a povoľovaním projektov. Developerské projekty sú zabezpečené z hľadiska dopravnej prístupnosti, komfortu a služieb.

V našich projektoch kladieme dôraz na exkluzivitu, vysokú úroveň kvality a originalitu. Čerpáme z jedinečnej znalosti trhu a danej lokality. Zakladáme si na budovaní silných vzťahov s našimi partnermi. Využitím našich znalostí a skúseností odhaľujeme príležitosti s pridanou hodnotou, ktoré ponúka súčasné ekonomické prostredie.

Kontakt

Naše pôsobenie

15
Projektov
275
Bytových jednotiek
17
Rokov skúsenosti

Staráme sa

Pomáhame

V obci Miloslavov, kde sme postavili množstvo domov, sme darovali detské knihy miestnej škôlke.

Dobročinnosť

Podnikanie prináša so sebou zodpovednosť. Vážime si dôveru, ktorú do nás vkladajú zákazníci a snažíme sa vrátiť časť prostriedkov naspäť. Preto pravidelne podporujeme dobročinné projekty.

Finančne podporujeme

Finančne podporujeme občianske združenie Nádej pre kone, ktoré pomáha týraným, zanedbaným a zneužívaným koňom.

Aktuality

Nový Těptín: Jak bude vypadat bydlení budoucnosti?

Slovenská společnost NUTUM vstupuje na český realitní trh. Pro svůj první rezidenční projekt v Česku si vybrala středočeskou obec Kamenici, část Těptín.

Slovenský developer vstupuje na český trh s projektem Nový Těptín

Slovenský developer NUTUM vstupuje na český realitní trh. Pro svůj první rezidenční projekt v Česku si společnost vybrala část obce Kamenice, Těptín.